Święto rodziny

To juz rok... Rok temu dwie kropki trafiły pod moje serce. Jedna z nich zechciała zostać z nami na dłużej i dziś śmieje się GŁOŚNO do nas. Marzyłam o tym i wierzyłam, że będę mamą. Wyobrażałam sobie to uczucie, tę relację. Ale tego nie da się opisać. Słowa to za mało.
Miłość w czystej postaci.
Ten dzień na zawsze pozostanie w naszym sercu. To święto naszej rodziny.
Rok temu leżałam w naszym wielkim łóżku sypialnianym, czekałam na męża aż zwlecze się z dołu(zawsze zasypia przed telewizorem)i modliłam się, tak gorąco prosiłam Boga, aby te kropki zostały ze mną albo chociaż jedna. A teraz leżymy razem (ja i nasz Cud)w tym łóżku i czekamy na tatę❤
W taki dzień jak dziś życzę sobie, aby inne pary też doczekały tej radości. Aby to czekanie było jak najkrótsze. Aby każdy transfer kończył się szczęśliwie.
Bo wart mieć marzenia i wierzyć, że się spełnią!

Komentarze

 1. I takie święta warto obchodzić a przynajmniej pamiętać żeby doceniać to co mamy :) Wszystkiego dobrego dla waszej Rodzinki 😘

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy😘😘😘i dla Was wszystkiego dobrego!!!dla całej Waszej czwórki❤❤❤

   Usuń
  2. Jak milo sie czyta :) Wszystkiego dobrego dla Waszej rodzinki :)

   Usuń
  3. Dziękujemy Cat Lady :)) dla Was również samych dobrych chwil:))

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. :)) tak, to prawda, ta data na zawsze zostanie w naszych sercach❤

   Usuń
 3. Cudownie czyta się takie wpisy Marysiu, dla nas też taki dzień będzie zawsze miał znaczenie 😘 Cieszę się Waszym szczęściem robaczki i życzę Wam wszystkiego najlepszego - a teraz z pewnością wszystko takie będzie, bo macie już to co jest najważniejsze 😘😘😘

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie!!!najważniejsze, że mamy siebie i jesteśmy zdrowi. A reszta to tylko detale 😉😉 takie Szczęście mi się trafiło jak ślepej kurze ziarno😂😂 chociaż ten jeden raz los był dla mnie łaskawy, że nam dał naszą córeczkę.

   Usuń
  2. Ona jest najważniejsza 😊 Cieszę się Waszym szczęściem 😘😘😘

   Usuń
 4. Wszystkiego co najwspanialsze dla Was <3 W życiu zdarzają się różne cuda, a dziecko jest według mnie największym darem. Trzymajcie się cieplutko! Ściskam mocno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy Izzy :* nasz Cud już słodko śpi a ja wciąż nie mogę uwierzyć w to szczęście. Czy kiedyś przestanę się tym zachwycać??tyle czasu minęło a ja nie mogę przestać, ta nasza codzienność chyba nigdy mi nie spowszednieje :))

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty